Canale Romanesti TV Online



Pro TV

07:00 Ştirile Pro Tv
10:00 I Like IT
10:30 Superspeed la Pro TV
11:00 Nouă vieți
13:00 Annie
15:30 Vocea României
19:00 Ştirile Pro Tv
20:00 Singur acasă 2 - Pierdut în New York
22:15 Iron Man - Omul de oțel 2
01:00 Culisele puterii
06:00 Lecţii de viaţă

Antena 1

07:00 Observator
10:00 Fructul oprit
13:00 Observator
13:45 Magie în New York
16:00 Chefi la cuțite
19:00 Observator
20:00 Te cunosc de undeva
23:15 Insula iubirii
00:30 Prădător de noapte
03:00 Ultimul trib: Madagascar
06:00 Observator

Kanal D

07:30 Teleshopping
08:15 Pastila de râs
09:00 Teo Show
11:00 Sport, dietă şi o vedetă
11:30 Teleshopping
12:00 Știrile Kanal D
13:00 ROventura
14:00 Cine-i Chefu'?
15:30 Puterea dragostei
18:45 Știrile Kanal D
19:45 Exatlon
23:15 Vrei să fii milionar
00:45 Știrile Kanal D
01:45 ROventura
02:45 Vacanţa Mare: Leana s-a întors!
03:45 Puterea dragostei
06:00 Teleshopping
06:30 Pastila de râs
06:45 Știrile Kanal D

Prima TV

07:20 Flash monden
08:20 Elisa
09:30 Teleshopping
10:30 Secrete de stil
11:00 Camera de râs
11:30 Cu lumea-n cap
12:00 Teleshopping
13:30 Războiul domnițelor
15:30 Chef Dezbrăcatu’
16:00 Schimb de mame
18:00 Focus 18
19:30 Mama mea gătește mai bine
20:30 Ultima legiune
23:00 Masacru la Roma
01:00 Călătorie cu peripeții
03:00 Masacru la Roma
05:00 Focus
06:00 Mama mea gătește mai bine
06:50 Teleshopping

TVR 1

07:00 Oameni ca noi
07:30 Istorii ascunse
08:00 Prietenii incredibile
08:50 Mandru să fii roman
09:00 Şah-mat
09:30 M.A.I. aproape de tine
10:00 Vreau să fiu sănătos
11:00 Handbal masculin, Cupa României: CSM Vaslui - CSA Steaua Bucureşti
12:00 În spatele frontului
12:30 Constructorii de visuri
13:00 Exclusiv în România
13:50 Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
14:00 Telejurnal
14:30 Adevăruri despre trecut
15:00 Ora regelui
16:00 Faţa nevăzută a lumii
16:50 VIZITĂ DE LUCRU cu Gianina Corondan
17:25 Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
17:30 Romania veritabilă
18:00 Parjolirea lumii
19:00 Teleenciclopedia
20:00 Telejurnal
21:00 Provocarea starurilor
22:00 Provocarea starurilor
23:00 Istoria mafiei irlandeze
23:55 Moment Art
00:00 Profesioniştii... cu Eugenia Vodă
01:00 Parjolirea lumii
02:00 Provocarea starurilor
02:55 Provocarea starurilor
03:47 Prietenii incredibile
04:35 Istoria mafiei irlandeze
05:25 Imnul României
05:30 Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
05:35 Teleshopping
06:30 Teleenciclopedia

Antena Stars

07:00 Te iubesc de nu te vezi
09:00 Star Matinal
13:00 STĂPÂNII VEDETELOR
13:30 VedeTOP
14:00 Star Magazine
15:30 Teleshopping
15:45 Dosarele VIP
17:20 Alege dragostea
18:15 Star News
18:45 Te iubesc de nu te vezi
20:45 Profetul, aurul și ardelenii
23:00 Să te prezint părinților
01:00 Star Magazine
02:30 VedeTOP
03:00 Alege dragostea
03:45 Star News
04:15 Să te prezint părinților
06:00 Teleshopping
06:30 Profetul, aurul și ardelenii

National TV

07:15 Suflete tradate
08:15 Vouă
08:45 Teleshopping
09:00 Din viața romilor
10:00 Specialişti în sănătate
10:30 Vorbind de lup
12:40 Teleshopping
13:15 Furie și dragoste
14:30 Prankster
15:00 Substituire cu bucluc
17:15 Sandokan, tigrul Malaeziei
18:30 Ştiri Naţional TV
19:00 Suflete tradate
20:00 Iubire interzisă
22:00 Fosta mea iubire
23:45 Poama acră
01:45 Albumul Naţional
03:30 Vouă
04:00 Baronii
05:00 Ştiri Naţional TV
05:30 Baronii
06:00 Furie și dragoste

Trinitas TV

07:10 Artă sacră
07:15 Sfinţii zilei (Sinaxar)
07:20 Mărturii şi evocări
07:35 Sfinţii zilei (Sinaxar)
07:40 Talent şi efort
07:59 Cuvinte înţelepte
08:00 Jurnalul TRINITAS
08:40 Manuscrise şi maeştri tipografi
08:59 Cuvinte înţelepte
09:00 Sfânta Liturghie
10:35 Artă sacră
10:45 Sfinţii zilei (Sinaxar)
10:50 Mărturii şi evocări
11:00 Biserica azi
11:59 Cuvinte înţelepte
12:00 Căsuţa cu poveşti
12:20 Artă sacră
12:35 Sfinţii zilei (Sinaxar)
12:40 Talent şi efort
13:00 Preţuieşte sănătatea
14:00 Viaţa parohiilor
14:30 Cuvânt pentru suflet
15:00 Europa Christiana
15:59 Cuvinte înţelepte
16:00 Slujba Privegherii
17:59 Cuvinte înţelepte
18:00 Zece minute de muzică
18:15 Paşii Pelerinului
18:25 Sfinţii zilei (Sinaxar)
18:30 Mărturii şi evocări
18:40 Reportaj Valoarea faptei / Campanie TRINITAS
19:00 Jurnalul TRINITAS
19:55 Sfinţii zilei (Sinaxar)
19:59 Cuvinte înţelepte
20:00 Faţă către faţă
21:00 Valoarea faptei
22:00 Jurnalul TRINITAS
22:55 Sfinţii zilei (Sinaxar)
23:00 Faţă către faţă
00:00 Primul Paraclis al Maicii Domnului
01:05 Sfinţii zilei (Sinaxar)
01:10 Paşii Pelerinului
01:20 Mărturii şi evocări
01:30 Cuvânt pentru suflet
02:00 Biserica azi
02:59 Cuvinte înţelepte
04:00 Valoarea faptei
04:55 Sfinţii zilei (Sinaxar)
05:00 Faţă către faţă
06:00 Imnul naţional
06:05 Troparul Sfântului Andrei
06:06 Troparul aducerii moaştelor Sfântului Andrei
06:10 Slujba Acatistului

Eurosport 1

07:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
08:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
09:35 Formula e: Campionatul FIA
10:00 Formula e: Campionatul FIA , în Arabia Saudită
11:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
11:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
12:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
13:15 Fotbal: Premier League
14:30 Fotbal: Premier League
16:30 Fotbal: Premier League
17:00 Fotbal: Premier League
19:00 Fotbal: Premier League
19:30 Fotbal: Premier League
21:25 Ştirile Eurosport
21:35 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
00:25 Ştirile Eurosport
00:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
01:30 Ciclism: Cupa Mondială pe velodrom, la Londra
02:30 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
04:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
05:30 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit

Eurosport 2

07:30 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
09:15 Tenis de masă: Finalele Circuitului Mondial, la Inchon, în Coreea de Sud
10:15 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
11:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială , în Elveţia
11:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Val Gardena, în Italia
12:30 Schi alpin: Cupa Mondială , în Italia
14:15 Schi fond: Cupa Mondială, la Davos, în Elveţia
16:15 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
18:30 Formula e: Campionatul FIA , în Arabia Saudită
19:15 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
19:55 Ştirile Eurosport
20:00 Ciclism: Cupa Mondială pe velodrom, la Londra
23:15 Călărie: Circuitul Campionilor Global, la Praga, în Cehia
00:15 Formula e: Campionatul FIA , în Arabia Saudită
00:55 Ştirile Eurosport
01:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
02:25 Ştirile Eurosport
02:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia
03:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Hochfilzen, în Austria
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Glasgow, în Regatul Unit
05:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia

HBO Romania

07:50 Neînfricată
09:25 Labirintul: Tratament letal
11:45 Legea Pământului
13:50 Berzele
15:15 Campionul
16:50 Jumanji: Aventură în junglă
18:50 Winnie - Ursulețul de Pluș și Elefănțelul
20:00 Șoc și groază
21:30 Labirintul: Tratament letal
23:50 Orbit de lumini
00:55 Un parc de distracții neobișnuit
02:20 Warm Springs
04:20 Atac de panică
06:00 Păpușile Muppet în turneu

HBO 2

07:00 Jurnalul unui puști
08:35 Luna lui Jupiter
10:45 Animale fantastice şi unde le poţi găsi
12:55 Prietena mea genială
14:00 Prietena mea genială
15:05 Povestirile lui Mater
15:45 Povestea unui cavaler
17:55 Transformers: Ultimul cavaler
20:30 Domnul și doamna Adelman
22:30 Ray Donovan
23:30 Hackerville
00:30 Westworld
01:30 Westworld
03:00 Proud Mary - Asasina
04:30 Anna și Regele

HBO 3

07:30 Mereu la prima întâlnire
09:15 Alegeri americane
11:10 Știrile săptămânii cu John Oliver
11:40 Glumeam!
12:05 Spectacolul lui Tracey Ullman
12:30 Spencer
13:15 Linia morții
15:05 Bărbatul cu o cămașă portocalie
17:10 Femeile secolului XX
19:10 Sally pentru totdeauna
19:45 Camera 104
20:15 Cartea pierdută a vrăjitoarelor
21:00 Krypton
21:40 Krypton
22:25 Krypton
23:05 Krypton
23:50 Krypton
00:35 Krypton
01:15 Krypton
01:55 Krypton
02:40 Krypton
03:20 Krypton
04:05 Bun venit în Germania
06:00 Einstein și Eddington

AXN

07:00 Dragon Ball Super
07:30 Grimm
08:30 Grimm
09:30 Cititorii de oase
10:30 Cititorii de oase
11:30 Memorie perfectă
12:30 Memorie perfectă
13:30 Grimm
14:30 Grimm
15:30 Moonfleet
17:25 Siguranță națională
19:10 Sunt spion
21:00 Infanteria Stelara 2: Eroul Federației
22:50 Sniper: Legacy
00:50 Inamicul invizibil
02:30 Adevărul gol-goluț
04:30 Închiderea programului

AXN Black

07:00 Teleshop
10:00 Vânătoarea de comori
11:00 Vânătoarea de comori
12:00 Teleshop
14:00 Test Drive
14:40 Vulturul răzbunării
16:30 The Young Tiger
18:20 Test Drive
18:55 Test Drive
19:30 Test Drive
20:05 Vulturul răzbunării
22:00 Vânătoarea de comori
23:00 Hannibal
00:00 Hannibal
01:00 Hannibal
02:00 Hannibal
03:00 Hannibal
03:45 Test Drive
04:15 Test Drive
05:00 Teleshop

Disney Channel

07:00 Elena din Avalor
07:25 Povestirile lui Mater
07:30 Big Hero 6: The Series
08:00 Prințesa Stea contra Forțelor Răului
08:15 Hotel Transylvania
08:30 101 Dalmatieni
10:00 Prințesa Stea contra Forțelor Răului
10:15 Prințesa Stea contra Forțelor Răului
10:30 Mereu la mijloc
11:00 Mereu la mijloc
11:30 Mereu la mijloc
12:00 Mereu la mijloc
12:30 Mereu la mijloc
13:00 Hotel Transylvania
13:15 Prințesa Stea contra Forțelor Răului
13:30 Jessie
14:00 Jessie
14:30 Hotel Transylvania
15:00 Hotel Transylvania
15:30 Hotel Transylvania
16:00 Hotel Transylvania
16:30 Hotel Transylvania
16:55 Mickey Mouse
17:00 Tabără cu peripeții
17:30 Cloud 9
19:10 Prințesa Stea contra Forțelor Răului
19:30 Mereu la mijloc
19:55 Povestirile lui Mater
20:00 Copiii Bionici
20:30 Copiii Bionici
21:00 Star Wars Resistance
21:30 Vrăjigemenele 2
23:15 Prințesa Stea contra Forțelor Răului
23:30 Violetta
00:25 Violetta Recipes
00:35 Alex şi trupa
01:00 Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
01:25 Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
01:50 Evermoor Confidential Chronicles
02:15 Evermoor Confidential Chronicles
02:40 Sabrina: Secretul vrăjitoarei adolescente
03:05 Sabrina: Secretul vrăjitoarei adolescente
03:30 LoliRock
03:55 LoliRock
04:20 Randy Cunningham Băiatul Ninja
04:45 Randy Cunningham Băiatul Ninja
05:05 Băiatul stridie
05:25 Motanul deghizat
05:45 Motanul deghizat
06:00 Miraculous: Buburuza și Motan Noir
06:25 Povestirile lui Mater
06:30 Miraculous: Buburuza și Motan Noir

TV 1000

07:30 Prieteni de departe
09:15 Orașul Infernului
11:00 Râul ucigaș
12:50 Înapoi în viitor
14:45 Înapoi în viitor 2
16:30 Lumea Dispărută: Jurassic Park
18:35 Toamna la New York
20:20 Evan Atotputernicul
22:00 Amintiri periculoase
00:20 Shakespeare îndrăgostit
02:20 Salting the Battlefield
03:55 Acțiune de recuperare
05:25 Înapoi în viitor

PRO Cinema

07:45 Harvard Park - Terenul legendelor
09:45 La bloc
12:00 Caleidoscop
14:00 Vânătorii de fantome
16:15 Zbor frânt
18:15 La bloc
20:30 Lista
22:15 Inchis pe nedrept
00:30 Găseşte-mă
02:15 Cronicile Casterilor: A 16-a lună
04:30 La bloc
06:15 Ce spun românii

Cinemax

07:00 Paradis?
08:35 Jackie Brown
11:05 Ultima călătorie a lui Leander
12:50 Ellen
14:05 Vânătorul de recompense 2049
16:45 Paradis?
18:25 Jackie Brown
21:00 Vinil
21:55 Nașul II
01:15 Finalul conflictului
02:55 Cei vindecați
04:30 Vinil
05:25 Ce aveți cu Henry?

Happy Channel

07:45 CulTour
08:45 Teleshopping
09:00 Elif
10:15 Teleshopping
10:30 Elif
11:30 Un Crăciun pe drumuri
13:30 Crăciun ca la carte
15:30 Hart of Dixie
17:30 CulTour
18:00 Căsătoriți de Crăciun
20:00 Un Crăciun prin vecini
22:00 Dr. House
23:00 CulTour
23:30 Downton Abbey
01:00 Hart of Dixie
02:45 Velvet
04:00 Elif
06:00 Velvet

Paramount Channel

09:15 Lăcomia
11:50 Sedus și abandonat
13:45 Sus, în aer
16:10 Sergentul Bilko
18:15 Amor cu fiica șefului meu
20:00 Sport sângeros
22:00 Închisoarea Infernului
00:00 Operatiunea Delta Force
02:50 Master and Commander: La capătul Pământului
06:00 Sydney White şi cei şapte tocilari

Film Cafe

09:05 Mad Max 2: Războinicul Șoselelor
11:00 Un gigolo de doi bani: Aventuri în Europa
12:35 Sărutul dulce al răzbunării
15:00 District 13: Ultimatum
16:55 Mai bine nu se poate
19:35 Jurnalul
22:00 Bodyguard
00:30 Sărutul dulce al răzbunării
02:55 Soldatul
04:50 Zoom In
05:00 Close Up
05:30 Close Up
06:00 Close Up
06:30 Close Up

Discovery Channel

07:00 Cum se fabrică ?
07:30 Tehnologie extremă
08:30 Ingineriile istoriei
09:30 Ingineriile istoriei
10:30 Cum se fabrică ?
11:00 Tranzacţii cu obiecte din spaţiu
12:00 Cum se fabrică diverse lucruri?
12:30 Cum se fabrică diverse lucruri?
13:00 Inginerii abandonate
14:00 Inginerii abandonate
15:00 Inginerii abandonate
16:00 Ateliere auto salvate
17:00 Mașini nervoase: Un nou garaj
18:00 Operaţiuni de salvare
19:00 Maşini nervoase
20:00 Rebeli îndrăgostiţi de rable
21:00 Rebeli îndrăgostiţi de rable
22:00 Curse în afara legii
23:00 Curse în afara legii: Memphis
00:00 Goana după aur
01:00 Nerecomandat celor slabi de inimă
02:00 Nerecomandat celor slabi de inimă
03:00 Rebeli îndrăgostiţi de rable
04:00 Curse în afara legii
05:00 Maşini pe alese
06:00 Maşini pe alese

National Geographic

07:00 Oceanul pe uscat
08:00 Mare, mai mare, maxim
09:00 Mare, mai mare, maxim
10:00 Invenții care schimbă lumea
11:00 Bogății din pământ
12:00 Căutătorii de aur
13:00 Căutătorii de aur
14:00 Oceanul pe uscat
15:00 Oceanul pe uscat
16:00 Oceanul pe uscat
17:00 Oceanul pe uscat
18:00 Sălbatica Australia
19:00 Supraviețuitorul
20:00 Supraviețuitorul
21:00 Marte
22:00 Baronii drogurilor
23:00 Dosarele secrete ale Rusiei
01:00 Oceanul pe uscat
02:00 Oceanul pe uscat
02:45 Oceanul pe uscat
03:30 Oceanul pe uscat
04:15 Sălbatica Australia
05:00 Căutătorii de aur
06:00 Căutătorii de aur

Discovery Investigation

Discovery Science

TLC

07:00 Viaţa la 300 kg
09:00 La Cuoca Bendata
09:30 La Cuoca Bendata
10:00 Copii mici, bucătari mari
11:00 Gătim din sălbăticie
12:00 Parteneri de patiserie
12:30 Parteneri de patiserie
13:00 La scară mică, într-o lume mare
14:00 La scară mică, într-o lume mare
15:00 Amish
16:00 Amish
17:00 Culorile dragostei
18:00 Culorile dragostei
19:00 Părinţi pentru încă şase
20:00 Cea mai bună cină de Crăciun
20:30 La Cuoca Bendata
21:00 Copii mici, bucătari mari
22:00 Gătim din sălbăticie
23:00 Parteneri de patiserie
23:30 Parteneri de patiserie
00:00 Pe cine te poți baza
01:00 Pe cine te poți baza
02:00 Copii mici, bucătari mari
02:48 Gătim din sălbăticie
03:36 Parteneri de patiserie
04:00 Parteneri de patiserie
04:24 Cea mai bună cină de Crăciun
04:48 La Cuoca Bendata
05:12 Regele cofetarilor
05:36 Regele cofetarilor
06:00 Regele cofetarilor
06:30 Regele cofetarilor

Nat Geo Wild

07:00 Război felin
08:00 Frații Safari
09:00 Fascinanta America
10:00 Fascinanta America
11:00 Fascinanta America
12:00 Fascinanta America
13:00 Fascinanta America
14:00 America
15:00 America
16:00 America
17:00 Marea inundație
18:00 Marea inundație
19:00 Expediția Okavango
21:00 Monster Fish
22:00 Europa
23:00 Frații Safari
00:00 Marea inundație
01:00 Marea inundație
02:00 Expediția Okavango
03:30 America
04:15 America
05:00 America
05:45 America

Viasat History

07:10 Invenții extraordinare
07:40 Invenții extraordinare
08:10 Invenții extraordinare
08:40 Invenții extraordinare
09:10 Invenții extraordinare
09:40 Invenții extraordinare
10:10 Invenții extraordinare
10:40 Rămășițele războiului
11:30 Căutând comorile naziştilor
12:20 Căutând comorile naziştilor
13:10 Căutând comorile naziştilor
14:00 Căutând comorile naziştilor
14:50 Maşinării ucigaşe
15:45 Vase de luptă
16:35 Căutătorul de arme
17:25 Invenții extraordinare
17:55 Invenții extraordinare
18:25 Mistere criminale naziste
19:15 Odisee vulcanice
20:10 Primii oameni
21:05 Femei în focul luptei
22:00 Pe urmele lui Klaus Barbie
23:00 Istoria armelor
23:55 Maşinării ucigaşe
00:55 Cum am trăit în Germania lui Hitler
01:50 Istoria interzisă
02:40 Misterele muzeului
03:30 Invenții extraordinare
04:00 Invenții extraordinare
04:30 Misterele muzeului
05:20 Invenții extraordinare
05:50 Invenții extraordinare
06:20 Invenții extraordinare

TV Paprika

07:00 Deliciile domnişoarei Dahl
07:30 Deserturile lui Deker
08:00 Teleshopping
09:00 La masă cu Nigella: Crăciunul
10:00 Mâncăruri rafinate de zi cu zi
10:30 Reţete toscane cu Michela
11:00 Gizzi Erskine si bucataria coreeana
11:30 Gustările lui Richo
12:00 Teleshopping
13:00 Teleshopping
13:30 Mâncăruri rafinate de zi cu zi
14:00 Nigella la superlativ
14:30 Acasă la Nigella
15:00 Hairy Bikers: Secretele cofetăriei europene
16:00 Crăciun italian cu Jamie
17:00 Rețete italiene cu Silvia Colloca
17:30 Să gătim ca Heston
18:00 Periplu culinar cu Andy şI Ben prin lume
18:30 Delicatese tropicale cu Justine
19:00 Delicatese australiene cu Justine Schofield
19:30 Pâinea lui Paul Hollywood
20:00 Hairy Bikers: Preparate ca la mama acasă
21:00 Raymond Blanc: Secrete în bucătărie
21:30 La masă cu Nigella: Crăciunul
22:30 Aventuri culinare în Franţa cu James Martin
23:30 Aventurile lui James Martin în America
00:30 Raymond Blanc: Secrete în bucătărie
01:00 Nigella la superlativ
01:30 Acasă la Nigella
02:00 La masă cu Nigella: Crăciunul
03:00 Mâncăruri rafinate de zi cu zi
03:30 Hairy Bikers: Preparate ca la mama acasă
04:30 Să gătim ca Heston
05:00 Pâinea lui Paul Hollywood
05:30 Reţete toscane cu Michela
06:00 Delicatese tropicale cu Justine
06:30 Delicatese australiene cu Justine Schofield

Travel Channel

07:00 Vânătorii internaţionali de case
07:30 Vânătorii internaţionali de case
08:00 Vânătorii internaţionali de case
08:30 Vânătorii internaţionali de case
09:00 Hotelul Imposibil
10:00 Hotelul Imposibil
11:00 Mutări în Texas
12:00 Vânătorii internaţionali de case
12:30 Vânătorii internaţionali de case
13:00 Vânătorii internaţionali de case
13:30 Vânătorii internaţionali de case
14:00 Vânătorii internaţionali de case
14:30 Vânătorii internaţionali de case
15:00 Mistere la muzeu
16:00 Mistere la muzeu
17:00 Mistere la muzeu
18:00 Pompeii: mistere la muzeu
19:00 Mâncăruri ciudate cu Andrew Zimmern
20:00 Mâncăruri ciudate cu Andrew Zimmern
21:00 Om vs. mâncare
21:30 Om vs. mâncare
22:00 Mâncăruri ciudate cu Andrew Zimmern
23:00 Mistere la muzeu: dinozauri
00:00 Comoara piraților din Caraibe
00:30 Comoara piraților din Caraibe
01:00 Vânătorii internaţionali de fantome
02:00 Om vs. mâncare
02:30 Om vs. mâncare
03:00 Mâncăruri ciudate cu Andrew Zimmern
04:00 Mistere la muzeu: dinozauri
05:00 Comoara piraților din Caraibe
05:30 Comoara piraților din Caraibe
06:00 Vânătorii internaţionali de fantome

BBC Earth

07:00 Viața: La fața locului
07:10 Misiune periculoasă de la un pol la altul
07:35 Vreme nimicitoare
08:25 Vreme nimicitoare
09:15 Vreme nimicitoare
10:00 Vreme nimicitoare
10:50 Cea mai sălbatică vreme din lume
11:35 Sub zero grade
12:20 Dinastii
13:20 Secretele mâncării
14:15 Viața: La fața locului
14:25 Adevărul despre gust
15:15 Sub zero grade
16:00 Sub zero grade
16:45 Sub zero grade
17:30 Sub zero grade
18:15 Sub zero grade
19:00 Dinastii
20:00 Secretele mâncării
20:55 Adevărul despre gust
21:45 Sub zero grade
22:35 Dinastii
23:35 Cea mai sălbatică vreme din lume
00:20 Vreme nimicitoare
01:10 Vreme nimicitoare
01:55 Sub zero grade
02:45 Viața: La fața locului
02:55 Vreme nimicitoare
03:40 Dinastii
04:40 Secretele mâncării
05:35 Coșmarurile naturii cu Naomi
06:00 Pescuit extrem cu Robson Green
06:45 Viața: La fața locului

Cartoon Network

07:00 Ben 10
07:10 Ben 10
07:30 Haideți tineri titani!
07:39 Haideți tineri titani!
07:55 Craig și dumbrava
08:05 Craig și dumbrava
08:25 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
08:50 Uimitoarea lume a lui Gumball
09:00 Uimitoarea lume a lui Gumball
09:20 Uimitoarea lume a lui Gumball
09:30 Uimitoarea lume a lui Gumball
09:40 Aventurile fraților urși
09:50 Aventurile fraților urși
10:01 Haideți tineri titani!
10:10 Haideți tineri titani!
10:20 Craig și dumbrava
10:31 Craig și dumbrava
11:15 Haideți tineri titani!
11:25 Haideți tineri titani!
11:34 Haideți tineri titani!
11:44 Haideți tineri titani!
11:52 Haideți tineri titani!
12:01 Haideți tineri titani!
12:11 Haideți tineri titani!
12:20 Haideți tineri titani!
12:30 Haideți tineri titani!
12:39 Haideți tineri titani!
12:50 Haideți tineri titani!
12:59 Haideți tineri titani!
14:05 Uimitoarea lume a lui Gumball
14:15 Uimitoarea lume a lui Gumball
14:26 Uimitoarea lume a lui Gumball
14:36 Uimitoarea lume a lui Gumball
14:47 Uimitoarea lume a lui Gumball
14:58 Uimitoarea lume a lui Gumball
15:08 Uimitoarea lume a lui Gumball
15:19 Uimitoarea lume a lui Gumball
15:30 Uimitoarea lume a lui Gumball
15:40 Uimitoarea lume a lui Gumball
15:51 Uimitoarea lume a lui Gumball
16:02 Uimitoarea lume a lui Gumball
16:12 Uimitoarea lume a lui Gumball
16:23 Uimitoarea lume a lui Gumball
17:25 Craig și dumbrava
17:35 Craig și dumbrava
17:55 Uimitoarea lume a lui Gumball
18:05 Uimitoarea lume a lui Gumball
18:25 Stă să plouă cu chiftele
18:36 Stă să plouă cu chiftele
18:55 Haideți tineri titani!
19:04 Haideți tineri titani!
19:25 Haideți tineri titani!
19:34 Haideți tineri titani!
19:50 Unikitty!
20:00 Unikitty!
20:20 Insula Taberei de Vară
20:30 Insula Taberei de Vară
20:50 Insula Taberei de Vară
21:00 Insula Taberei de Vară
21:15 Aventurile fraților urși
21:30 Transformers: Cyberverse
21:41 Transformers: Cyberverse
22:00 Steven Univers
22:10 Steven Univers
22:25 Angelo e cel mai tare
22:36 Angelo e cel mai tare
22:55 Angelo e cel mai tare
23:06 Angelo e cel mai tare
23:20 Angelo e cel mai tare
23:30 Angelo e cel mai tare
23:50 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
00:20 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
00:50 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:05 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:15 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:45 Uimitoarea lume a lui Gumball
01:55 Uimitoarea lume a lui Gumball
02:05 Angelo e cel mai tare
02:14 Angelo e cel mai tare
02:30 Angelo e cel mai tare
02:41 Angelo e cel mai tare
02:50 Angelo e cel mai tare
03:01 Angelo e cel mai tare
03:15 Angelo e cel mai tare
03:26 Angelo e cel mai tare
03:40 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
04:00 Ninjago - Maeştrii Spinjitzu
04:25 Uimitoarea lume a lui Gumball
04:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
04:45 Uimitoarea lume a lui Gumball
04:55 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:10 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:20 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:30 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:40 Uimitoarea lume a lui Gumball
05:55 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:05 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:15 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:26 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:35 Uimitoarea lume a lui Gumball
06:46 Uimitoarea lume a lui Gumball

Minimax

07:30 Îmblânzitoarea De Cai
08:05 Barbie și delfinul magic
09:15 Pufuşorul dintre urechi
09:30 Barbie DreamHouse Adventures
10:00 1, 2, 3 votaţi!
10:30 Schimbul minunat
11:00 LEGO Friends: Fetele în Misiune
11:15 LEGO Friends: Fetele în Misiune
11:30 Fidel realităţii
12:00 Lego - Prietenele din Heartlake City
12:30 Lego - Prietenele din Heartlake City
13:00 Pisoiul rachetă
14:20 Mim-Mim din Oz
14:30 George şi povestea în imagini
15:00 La mulţi ani de Sfântul Valentin, George!
15:30 La mulţi ani de Sfântul Valentin, George!
16:00 Bibi şi Tina 3: Fete şi băieţi
17:50 Polly Pocket - Puterea celor mici
18:20 Polly Pocket - Puterea celor mici
18:50 LEGO Friends: Fetele în Misiune
19:05 LEGO Friends: Fetele în Misiune
19:20 Fidel realităţii
19:50 Nu eşti coama sau buricul Pământului
20:20 Pompierul Sam - Alertă extraterestră
21:25 Pompierul Sam
21:45 Cursa cu obstacole
22:20 Un cal la şcoală
22:55 Îmblânzitorul de cai
23:30 Vânătorii de troli
00:00 Invazia britanică
00:30 Duelul divelor
01:00 Un caz cu zăpadă, străluciri şi văicăreli
01:30 Crăciunul pe Tărâmul de nicăieri
02:00 Invazia britanică
02:30 Duelul divelor
03:00 Un caz cu zăpadă, străluciri şi văicăreli
03:30 Crăciunul pe Tărâmul de nicăieri
04:00 Invazia britanică
04:30 Duelul divelor
05:00 Un caz cu zăpadă, străluciri şi văicăreli
05:30 Crăciunul pe Tărâmul de nicăieri
06:00 Cărămizi Şi mortar
06:20 Pompierul Sam
06:40 Diesel şi răţoii
06:55 Ziua Mamei

Disney Junior

07:00 Clubul Lui Mickey Mouse
07:30 Clubul Lui Mickey Mouse
08:00 Paprika S1
08:30 Claude Shorts
09:00 Goldie și Ursuleț
09:20 Vampirina
09:40 Vampirina
10:00 Elena Din Avalor
10:30 Sofia Întâi
11:00 Garda Felina: Intoarcerea Lui Scar
12:00 Paprika S1 Splits
12:10 Paprika S1 Splits
12:20 Paprika S1 Splits
12:30 Paprika S1 Splits
12:45 Paprika S1 Splits
12:55 Paprika S1 Splits
13:10 Paprika S1 Splits
13:20 Paprika S1 Splits
13:30 Miles: Misiunea Cosmo-forta
13:45 Miles: Misiunea Cosmo-forta
14:00 Miles: Misiunea Cosmo-forta
14:20 Miles: Misiunea Cosmo-forta
14:40 Miles: Misiunea Cosmo-forta
15:00 Eroii în Pijama
15:15 Eroii în Pijama
15:30 Eroii în Pijama
15:50 Eroii în Pijama
16:10 Eroii în Pijama
16:30 Sofia Întâi
17:00 Sofia Întâi
17:30 Sofia Întâi
18:00 Sofia Întâi
18:30 Garda Felină
19:30 Elena Din Avalor
20:00 Prietenii Catelusi
20:30 Vampirina
21:00 Eroii în Pijama
21:15 Eroii în Pijama
21:31 Garda Felină
22:00 Claude
22:15 Claude
22:35 Trulli Tales: Aventuri In Tara Gurmi
22:50 Trulli Tales: Aventuri In Tara Gurmi
23:10 Eroii în Pijama
23:25 Eroii în Pijama
23:41 Eroii în Pijama
23:56 Eroii în Pijama
00:15 Zou
00:30 Henry Hugglemonster
01:00 Eroii în Pijama
01:25 Eroii în Pijama
01:50 Stupul
02:00 Zou
02:15 Zou
02:30 Henry Hugglemonster
02:55 Henry Hugglemonster
03:20 Stupul
03:30 Stupul
03:40 Zou
03:55 Zou
04:10 Zou
04:25 Stupul
04:35 Stupul
04:45 Henry Dragomonstru
05:00 Henry Hugglemonster
05:15 Henry Hugglemonster
05:30 Desene Cu Buticul Lui Minnie
05:35 Stupul
05:45 Eroii în Pijama
06:00 Eroii în Pijama
06:15 Eroii în Pijama
06:30 Eroii în Pijama

Nickelodeon

07:15 Shimmer si Shine
07:40 Blaze si masinile uriase
08:10 Blaze si masinile uriase
08:35 Patrula catelusilor
09:00 Nella, Prințesa Cavaler
09:25 Familia Galagie
09:55 Familia Galagie
10:25 Familia Galagie
10:55 ALVINNN!!! si veveritele
11:05 ALVINNN!!! si veveritele
11:25 ALVINNN!!! si veveritele
11:35 ALVINNN!!! si veveritele
11:55 SpongeBob Pantaloni Patrati
12:20 Rufus
13:00 Familia Thunderman
13:30 Familia Thunderman
14:00 Henry Pericol
14:25 Henry Pericol
14:55 Gașca de cavaleri
15:25 Gașca de cavaleri
15:50 Sunt Frankie
16:20 Sunt Frankie
16:50 Sunt Frankie
17:15 Jocurile succesului
17:45 Jocurile succesului
18:10 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
18:40 Nicky, Ricky, Dicky si Dawn
19:10 Misterul Familiei Hunter
19:35 Misterul Familiei Hunter
20:05 Henry Pericol
20:35 Familia Thunderman
20:55 Ascensiunea Țestoaselor Ninja
21:25 Jocurile succesului
21:50 Jocurile succesului
22:20 Familia Galagie
22:50 SpongeBob Pantaloni Patrati
23:15 SpongeBob Pantaloni Patrati
23:45 Ciudații mei părinți
00:15 Ciudații mei părinți
00:45 Henry Pericol
01:05 Henry Pericol
01:30 Familia Thunderman
01:50 Familia Thunderman
02:15 Bestia Bunsen
02:35 Bestia Bunsen
03:00 SpongeBob Pantaloni Patrati
03:20 SpongeBob Pantaloni Patrati
03:45 Ciudații mei părinți
04:10 Ciudații mei părinți
04:30 Henry Pericol
04:50 Henry Pericol
05:10 Familia Thunderman
05:35 Familia Thunderman
06:00 Dora Exploratoarea
06:20 Dora Exploratoarea
06:45 Shimmer si Shine

Megamax

07:15 Aniversarea şcolii
07:40 Avem spirit
08:05 Dingo Distrugătorul şi Posum Pete
08:30 Şcoală de dans
09:00 Trupul meu e o cuşcă – Partea întâi
09:30 Şcoala apei albastre
10:00 O activitate foarte normală
10:25 Paz luptă
10:50 Istoria se repetă
11:15 Miss Venice
11:40 Spiritul cedrului
12:05 Avem spirit
12:30 Şcoală de dans
13:00 Nu ştii care e numele meu – Partea a doua
13:30 Şcoala apei albastre
14:00 Comoara naţională, caseta secretelor
14:25 O activitate foarte normală
14:50 Concertul perfect
15:15 Istoria se repetă
15:40 Hai la o şuetă, tu, cometă
16:05 Spiritul cedrului
16:30 Şcoală de dans
17:00 Nu ştii care e numele meu – Partea întâi
17:30 Şcoala apei albastre
18:00 Power rangers, dino-zugravii
18:25 Comoara naţională, caseta secretelor
18:50 Fantoma din Academie
19:15 Concertul perfect
19:40 Un vis împlinit
20:05 Hai la o şuetă, tu, cometă
20:30 Şcoală de dans
21:00 Încearcă să fii sincer – Partea a doua
21:30 Şcoala apei albastre
22:00 Broasca prinţesă
22:25 Power rangers, dino-zugravii
22:50 Prădătorii examenului pierdut
23:15 Fantoma din Academie
23:40 Ex Mishina
00:05 Hai la o şuetă, tu, cometă
00:30 Şcoală de dans
01:00 Încearcă să fii sincer – Partea a doua
01:30 Şcoala apei albastre
02:00 Broasca prinţesă
02:25 Power rangers, dino-zugravii
02:50 Prădătorii examenului pierdut
03:15 Fantoma din Academie
03:40 Ex Mishina
04:05 Un vis împlinit
04:30 Şcoală de dans
05:00 Încearcă să fii sincer – Partea întâi
05:30 Şcoala apei albastre
06:00 Tabăra rock
06:25 Marea anchetă muzicală
06:50 Aniversarea şcolii

Duck TV

07:01 Mimo şi Bobo
07:04 Hubbi şi prietenii
07:07 Grădina zoo
07:09 Piticii harnici
07:12 Orasul insorit
07:16 Sport, sport, sport
07:20 Noi vă ajutăm
07:22 India
07:26 Puffy şi Tubby
07:29 Lumea piticilor
07:32 Câmpie veselă
07:36 Zile sportive într-un Sat solar
07:39 Lumea lui Mimo
07:41 Hubby o să se ocupe
07:44 Lumea interconectată
07:47 Pompierii în acţiune
07:50 Regatul fericit
07:53 Păpușile – echipa de salvare
07:55 Risto Gusto
07:58 Imagini fascinante
08:00 Împărăţia animalelor
08:02 La călătorie!
08:05 Lumea acvatică
08:08 Higher The Better
08:11 Lola and the Numbers
08:13 DuckSchool
08:16 Bau, te vad!
08:18 Sunete din jurul nostru
08:20 Ridică-te!
08:22 Tempo Giusto
08:24 Elfii natură
08:26 Imagini fascinante
08:28 Împărăţia animalelor
08:31 La călătorie!
08:34 Sunete jucăuşe
08:35 Lanţul poveştilor
08:37 Timpul de joacă
08:39 Mimo şi Bobo
08:42 Bebe Didi
08:44 Africa
08:46 Sippi Sappi
08:49 Hop-hop
08:51 Dansuri
08:54 Raul
08:57 Legume
08:59 Familia Castor
09:02 Tu cu ce te ocupi?
09:04 Sport, sport, sport
09:07 Lumea piticilor
09:10 Se formează!
09:13 Lumea dinozaurilor
09:15 Safari
09:18 Africa
09:20 Sippi Sappi
09:23 Farmecul culorilor
09:26 Legume
09:28 Grupurile
09:31 Oli - ciclurile naturii
09:34 Panni şi Fanni
09:37 Pisicuţa şi creionul
09:41 La muzeu
09:44 Roata colorată
09:47 Tu cu ce te ocupi?
09:49 Orasul insorit
09:52 Demonstraţiile lui Albert
09:54 Miyu şi Litto
09:57 Mini melodii
09:59 Puffy şi Tubby
10:04 Monica & Rudy
10:07 Câmpie veselă
10:10 Pixi 2
10:11 ABC - duckBC
10:14 Finn si Fianna
10:17 Monica și Rudy 2
10:20 Regatul fericit
10:23 Margo & Felix
10:26 Higher The Better
10:29 Lola and the Numbers
10:32 DuckSchool
10:34 Bau, te vad!
10:36 Poveștile lui Henry
10:38 Colorati-o pe Clara
10:40 Sunete din jurul nostru
10:42 Tempo Giusto
10:44 Toobys
10:47 Elfii natură
10:48 Grădina veselă
10:49 The Shapies
10:50 Casă dulce casă
10:52 Imagini fascinante
10:54 Pomul cunoaşterii
10:57 Sunete jucăuşe
11:00 Viaţa la oraş
11:03 Universul ne aşteaptă
11:05 Mimo şi Bobo
11:08 Hubbi şi prietenii
11:10 Higher The Better
11:13 Lola and the Numbers
11:16 DuckSchool
11:18 Bau, te vad!
11:21 Poveștile lui Henry
11:23 Colorati-o pe Clara
11:25 Sunete din jurul nostru
11:27 Toobys
11:29 Elfii natură
11:30 La călătorie!
11:33 Lumea acvatică
11:36 Pomul cunoaşterii
11:39 Sunete jucăuşe
11:42 Timpul de joacă
11:45 Mimo şi Bobo
11:47 Bebe Didi
11:50 Hubbi şi prietenii
11:53 Se formează!
11:56 Pompierii
11:59 Sippi Sappi
12:01 Hop-hop
12:03 Dansuri
12:07 Autovehicule
12:09 Partenerii de joacă
12:13 Sunete jucăuşe
12:17 Viaţa la oraş
12:19 Lanţul poveştilor
12:22 Universul ne aşteaptă
12:26 Timpul de joacă
12:28 Mimo şi Bobo
12:31 Bebe Didi
12:33 Hubbi şi prietenii
12:35 Se formează!
12:38 Lumea dinozaurilor
12:40 Safari
12:43 Africa
12:45 Aventuri în mare
12:48 Trenul
12:50 Baia
12:53 Pompierii
12:55 Sippi Sappi
12:58 Cactus
13:01 Hop-hop
13:03 Împărăţia animalelor
13:05 Raul
13:08 Autovehicule
13:11 Legume
13:13 Leon-ART
13:15 Partenerii de joacă
13:19 Echipa bebe
13:21 Jocurile şi prietenii mei
13:24 Restaurantul
13:28 Aventurierii spaţiului
13:30 Familia Castor
13:33 Grădina zoo
13:36 Piticii harnici
13:39 Orasul insorit
13:41 Sport, sport, sport
13:46 Noi vă ajutăm
13:48 India
13:52 Puffy şi Tubby
13:55 Lumea piticilor
13:58 Câmpie veselă
14:01 Zile sportive într-un Sat solar
14:04 Lumea lui Mimo
14:06 Hubby o să se ocupe
14:09 Lumea interconectată
14:12 Pompierii în acţiune
14:14 Se formează!
14:17 Lumea dinozaurilor
14:19 Safari
14:22 Africa
14:25 Sippi Sappi
14:27 Farmecul culorilor
14:30 Legume
14:33 Grupurile
14:35 Oli - ciclurile naturii
14:39 Panni şi Fanni
14:41 Pisicuţa şi creionul
14:45 La muzeu
14:47 Roata colorată
14:50 Tu cu ce te ocupi?
14:53 Orasul insorit
14:55 Demonstraţiile lui Albert
14:58 Miyu şi Litto
15:00 Mini melodii
15:02 Puffy şi Tubby
15:06 Monica & Rudy
15:09 Câmpie veselă
15:12 Pixi 2
15:13 ABC - duckBC
15:16 Lumea lui Mimo
15:20 Hubby o să se ocupe
15:22 Risto Gusto
15:26 Zack & Ziggy
15:29 Margo & Felix
15:32 Higher The Better
15:35 Lola and the Numbers
15:38 DuckSchool
15:41 Bau, te vad!
15:44 Sunete din jurul nostru
15:46 Ridică-te!
15:48 Tempo Giusto
15:50 Elfii natură
15:51 Imagini fascinante
15:54 Împărăţia animalelor
15:58 La călătorie!
16:01 Sunete jucăuşe
16:03 Lanţul poveştilor
16:06 Timpul de joacă
16:08 Mimo şi Bobo
16:10 Bebe Didi
16:13 Africa
16:15 Grupurile
16:17 Echipa bebe
16:20 Restaurantul
16:23 Familia Castor
16:25 Grădina zoo
16:29 Pisicuţa şi creionul
16:32 Jocuri pe malul lacului
16:34 La muzeu
16:37 Piticii harnici
16:40 Roata colorată
16:43 Miyu şi Litto
16:46 Monica & Rudy
16:49 Câmpie veselă
16:52 Zile sportive într-un Sat solar
16:55 Lumea lui Mimo
16:57 Lumea interconectată
17:00 Regatul fericit
17:04 Păpușile – echipa de salvare
17:07 Risto Gusto
17:10 Zack & Ziggy
17:13 Margo & Felix
17:16 Sippi Sappi
17:18 Hop-hop
17:20 Dansuri
17:23 Raul
17:26 Legume
17:28 Familia Castor
17:31 Tu cu ce te ocupi?
17:34 Sport, sport, sport
17:36 Lumea piticilor
17:39 Lumea lui Mimo
17:42 Hubby o să se ocupe
17:45 Risto Gusto
17:48 Zack & Ziggy
17:51 Margo & Felix
17:54 Higher The Better
17:57 Lola and the Numbers
18:00 DuckSchool
18:03 Bau, te vad!
18:06 Sunete din jurul nostru
18:08 Ridică-te!
18:10 Tempo Giusto
18:12 Elfii natură
18:14 Imagini fascinante
18:16 Împărăţia animalelor
18:19 Finn si Fianna
18:22 Monica și Rudy 2
18:25 Regatul fericit
18:28 Margo & Felix
18:31 Higher The Better
18:34 Lola and the Numbers
18:36 DuckSchool
18:39 Bau, te vad!
18:43 Poveștile lui Henry
18:45 Colorati-o pe Clara
18:47 Sunete din jurul nostru
18:49 Tempo Giusto
18:51 Toobys
18:53 Elfii natură
18:55 Grădina veselă
18:56 The Shapies
18:57 Casă dulce casă
18:58 Imagini fascinante
19:01 Pomul cunoaşterii
19:04 Sunete jucăuşe
19:09 Viaţa la oraş
19:11 Universul ne aşteaptă
19:14 Mimo şi Bobo
19:16 Hubbi şi prietenii
19:19 Cactus
19:21 Hop-hop
19:24 Împărăţia animalelor
19:26 Dansuri
19:28 Raul
19:30 Autovehicule
19:33 Legume
19:35 Partenerii de joacă
19:37 Lajka , câinele spaţial
19:40 Dincolo de curcubeu
19:42 Echipa bebe
19:44 Restaurantul
19:47 Aventurierii spaţiului
19:51 Familia Castor
19:53 Grădina zoo
19:56 Pisicuţa şi creionul
20:00 Piticii harnici
20:03 Roata colorată
20:05 Noi vă ajutăm
20:07 Miyu şi Litto
20:10 India
20:13 Monica & Rudy
20:16 ABC - duckBC
20:19 India
20:21 Puffy şi Tubby
20:24 Lumea piticilor
20:27 Monica & Rudy
20:31 Pe aripile vântului
20:35 Păpușile – echipa de salvare
20:37 Zack & Ziggy
20:40 Higher The Better
20:44 Lola and the Numbers
20:47 Bau, te vad!
20:50 Formele sunt ale tale
20:52 Poveștile lui Henry
20:54 Sunete din jurul nostru
20:56 Elfii natură
20:57 Imagini fascinante
20:59 La călătorie!
21:01 Sunete jucăuşe
21:03 Lanţul poveştilor
21:06 Universul ne aşteaptă
21:10 Bebe Didi
21:13 Se formează!
21:15 Safari
21:18 Africa
21:21 Higher The Better
21:24 Lola and the Numbers
21:26 DuckSchool
21:29 Bau, te vad!
21:31 Poveștile lui Henry
21:33 Colorati-o pe Clara
21:35 Sunete din jurul nostru
21:37 Toobys
21:39 Elfii natură
21:40 La călătorie!
21:43 Lumea acvatică
21:46 Pomul cunoaşterii
21:49 Sunete jucăuşe
21:51 Timpul de joacă
21:54 Mimo şi Bobo
21:56 Bebe Didi
21:59 Hubbi şi prietenii
22:01 Se formează!
22:04 Pompierii
22:06 Sippi Sappi
22:09 Hop-hop
22:11 Dansuri
22:14 Autovehicule
22:16 Partenerii de joacă
22:19 Grupurile
22:22 Regatul fericit
22:25 Păpușile – echipa de salvare
22:28 Risto Gusto
22:31 Imagini fascinante
22:34 Împărăţia animalelor
22:37 La călătorie!
22:42 Lumea acvatică
22:44 Sunete jucăuşe
22:47 Viaţa la oraş
22:50 Lanţul poveştilor
22:53 Universul ne aşteaptă
22:56 Timpul de joacă
22:59 Mimo şi Bobo
23:01 Bebe Didi
23:04 Hubbi şi prietenii
23:06 Se formează!
23:09 Lumea dinozaurilor
23:12 Safari
23:14 Africa
23:17 Aventuri în mare
23:19 Trenul
23:22 Se formează!
23:24 Lumea dinozaurilor
23:27 Safari
23:30 Africa
23:32 Sippi Sappi
23:35 Farmecul culorilor
23:38 Legume
23:40 Grupurile
23:42 Oli - ciclurile naturii
23:45 Panni şi Fanni
23:48 Pisicuţa şi creionul
23:50 La muzeu
23:53 Roata colorată
23:55 Tu cu ce te ocupi?
23:58 Orasul insorit
00:00 Demonstraţiile lui Albert
00:03 Miyu şi Litto
00:06 Mini melodii
00:08 Puffy şi Tubby
00:12 Monica & Rudy
00:15 Câmpie veselă
00:18 Pixi 2
00:19 ABC - duckBC
00:22 Finn si Fianna
00:25 La călătorie!
00:28 Sunete jucăuşe
00:30 Lanţul poveştilor
00:32 Timpul de joacă
00:36 Mimo şi Bobo
00:38 Bebe Didi
00:40 Africa
00:42 Sippi Sappi
00:45 Hop-hop
00:47 Dansuri
00:50 Raul
00:53 Legume
00:55 Familia Castor
00:58 Tu cu ce te ocupi?
01:00 Echipa bebe
01:03 Restaurantul
01:06 Familia Castor
01:09 Grădina zoo
01:12 Pisicuţa şi creionul
01:15 Jocuri pe malul lacului
01:17 La muzeu
01:19 Piticii harnici
01:22 Roata colorată
01:25 Miyu şi Litto
01:28 Monica & Rudy
01:31 Câmpie veselă
01:34 Zile sportive într-un Sat solar
01:37 Lumea lui Mimo
01:39 Lumea interconectată
01:42 Regatul fericit
01:45 Păpușile – echipa de salvare
01:49 Risto Gusto
01:52 Zack & Ziggy
01:55 Margo & Felix
01:58 Higher The Better
02:01 Baia
02:03 Pompierii
02:05 Sippi Sappi
02:08 Cactus
02:11 Hop-hop
02:13 Împărăţia animalelor
02:16 Raul
02:18 Autovehicule
02:20 Legume
02:23 Leon-ART
02:25 Partenerii de joacă
02:29 Echipa bebe
02:32 Jocurile şi prietenii mei
02:34 Restaurantul
02:38 Aventurierii spaţiului
02:40 Familia Castor
02:43 Grădina zoo
02:45 Piticii harnici
02:48 Orasul insorit
02:51 Sport, sport, sport
02:55 Noi vă ajutăm
02:58 India
03:01 Puffy şi Tubby
03:04 Monica și Rudy 2
03:07 Regatul fericit
03:10 Margo & Felix
03:13 Higher The Better
03:17 Lola and the Numbers
03:19 DuckSchool
03:22 Bau, te vad!
03:25 Poveștile lui Henry
03:27 Colorati-o pe Clara
03:29 Sunete din jurul nostru
03:31 Tempo Giusto
03:33 Toobys
03:35 Elfii natură
03:36 Grădina veselă
03:38 The Shapies
03:39 Casă dulce casă
03:40 Imagini fascinante
03:42 Pomul cunoaşterii
03:45 Sunete jucăuşe
03:48 Viaţa la oraş
03:51 Universul ne aşteaptă
03:54 Mimo şi Bobo
03:57 Hubbi şi prietenii
03:59 Se formează!
04:02 Lumea dinozaurilor
04:04 Hubby o să se ocupe
04:07 Risto Gusto
04:10 Zack & Ziggy
04:13 Margo & Felix
04:16 Higher The Better
04:19 Lola and the Numbers
04:21 DuckSchool
04:24 Bau, te vad!
04:26 Sunete din jurul nostru
04:29 Ridică-te!
04:31 Tempo Giusto
04:33 Elfii natură
04:34 Imagini fascinante
04:38 Împărăţia animalelor
04:40 La călătorie!
04:42 Sunete jucăuşe
04:44 Lanţul poveştilor
04:47 Timpul de joacă
04:49 Mimo şi Bobo
04:52 Bebe Didi
04:54 Africa
04:56 Sippi Sappi
04:59 Hop-hop
05:01 Dansuri
05:04 Lola and the Numbers
05:07 DuckSchool
05:09 Bau, te vad!
05:12 Poveștile lui Henry
05:14 Colorati-o pe Clara
05:16 Sunete din jurul nostru
05:18 Toobys
05:20 Elfii natură
05:21 La călătorie!
05:24 Lumea acvatică
05:26 Pomul cunoaşterii
05:30 Sunete jucăuşe
05:32 Timpul de joacă
05:35 Mimo şi Bobo
05:38 Bebe Didi
05:41 Hubbi şi prietenii
05:44 Se formează!
05:46 Pompierii
05:50 Sippi Sappi
05:52 Hop-hop
05:54 Dansuri
05:57 Autovehicule
06:00 Partenerii de joacă
06:02 Grupurile
06:04 Echipa bebe
06:07 Safari
06:10 Africa
06:13 Sippi Sappi
06:15 Farmecul culorilor
06:18 Legume
06:21 Grupurile
06:24 Oli - ciclurile naturii
06:27 Panni şi Fanni
06:29 Pisicuţa şi creionul
06:32 La muzeu
06:34 Roata colorată
06:37 Tu cu ce te ocupi?
06:39 Orasul insorit
06:42 Demonstraţiile lui Albert
06:46 Miyu şi Litto
06:49 Mini melodii
06:51 Puffy şi Tubby
06:56 Monica & Rudy
06:58 Câmpie veselă

Romania TV

07:00 Ştirile România TV 7:00
08:00 Ştirile România TV 8:00
09:00 Ştirile România TV 9:00
09:30 Sănătate curată
10:00 Ştirile România TV 10:00
11:00 Ştirile România TV 11:00
12:00 Ştirile România TV 12:00
13:00 Ştirile România TV 13:00
14:00 Ştirile România TV 14:00
15:00 Ştirile România TV 15:00
16:00 România TeVede
18:00 Ştirile România TV 18:00
18:55 România de vreme
20:00 Newsline
21:00 România de poveste
23:00 Ştirile România TV 23:00
00:00 Ştirile România TV 24:00
01:00 Ştirile România TV 24:00
02:00 România de poveste
04:00 Newsline
05:00 Ştirile România TV 24:00
06:00 România TV News 6:00

Antena 3

09:00 Agricool cu Andreea Stroe
09:30 BeEU
10:00 Income Magazine
11:00 News Magazine
12:00 Ştiri
13:00 News Magazine
14:00 De-a viata ascunselea
15:00 Ştiri
16:00 Ediţie de weekend
17:00 Conspirații
18:00 Ştiri
18:45 Adevaruri ascunse
20:30 Voi cu Voicu
21:30 Se întâmplă în România
23:00 Descoperiţi
01:00 În Premieră
02:00 Se întâmplă în România
03:00 Voi cu Voicu
04:00 Adevaruri ascunse
04:48 Teleshopping
06:00 Ştiri

Realitatea TV

07:00 Dimineata de stiri de weekend
10:00 Realitatea de la 10:00
11:00 Realitatea de la 11:00
12:00 Realitatea de la 12:00
12:30 Strategie în alb şi negru
13:00 Fabrica
14:00 Realitatea de la 14:00
15:00 Deschide lumea
16:00 Realitatea de la 16:00
17:00 Fabrica
18:00 Realitatea de la 18:00
18:30 Ambasador România
20:00 Prime Time News
21:00 Realitatea românească
23:00 Realitatea de la fix
00:00 Ambasador România
02:00 Realitatea de la fix
04:00 Realitatea românească
05:00 Realitatea de la fix
06:00 Fresh refresh

B1 TV

08:00 Știrile B1
08:30 Ritmul sănătăţii
09:00 Știrile B1
09:45 Teleshopping
10:00 Știrile B1
10:30 Ritmul sănătăţii
11:00 Talk B1
11:30 Belle lifestyle
12:00 Știrile B1
12:45 Teleshopping
13:00 Talk B1
13:45 Teleshopping
14:00 Talk B1
14:45 Teleshopping
15:00 Știrile B1
16:00 360°
17:45 Teleshopping
18:00 Știrile B1
19:00 Condamnaţii
20:00 Știrile B1
21:00 360°
23:00 Știrile B1
00:00 Știrile B1
00:35 Seara milionarilor
02:35 Știrile B1
03:30 Știrile B1
04:20 Știrile B1
04:50 Condamnaţii
05:10 Știrile B1
05:30 Știrile B1
06:00 360°
06:45 Teleshopping

Zu TV

08:00 ZU Trends
08:02 Zunrise
12:00 ZU Muzic Mix
13:00 ZU Party Romanian Tour
13:30 ZU Muzic Mix
16:00 ZU Trends
16:02 ZU Music Mix
18:00 Most Wanted (chart-show) – cu Adi Mihaila
20:00 ZU Muzic Mix
00:00 ZU Trends
00:02 ZU Music Mix
06:00 Zunrise

PRO-2

07:15 Nebun după tine
09:30 Teleshopping
09:45 Nebun după tine
11:15 Nebun după tine
11:45 Teleshopping
12:15 Tata de-a gata
14:15 Teleshopping
14:30 În ritmul vieții
15:30 Petale de singurătate
16:30 Într-o altă viaţă
18:00 Pe taramul dorintei
19:00 Tata de-a gata
21:00 În ritmul vieții
22:00 Regina
23:45 Pe taramul dorintei
00:45 Familia Argento
04:15 Vrăjitoarea
05:45 Într-o altă viaţă

Telekom Sport 1

08:30 Rezumate Uefa Champions League
10:00 Magazin Uefa Champions League (Premiera)
10:30 Fotbal Liga I: Concordia Chiajna - Poli Iasi
12:30 Nba Weekly (Exclusiv)
13:00 Sport Center (Direct)
14:00 Direct Liga I: Fc Voluntari - Astra Giurgiu
16:00 Sport Center (Direct)
17:00 Direct Liga I: Gaz Metan Medias - Hermannstadt
19:00 Sport Center (Direct)
20:00 Direct Liga I: Dinamo - Csu Craiova
22:00 Sport Center (Direct)
23:00 Rezumate Uefa Europa League
00:00 Direct Nba: Orlando - Utah
03:00 Rezumate Uefa Champions League
04:30 Fotbal Liga I: Gaz Metan Medias - Hermannstadt
06:30 Fotbal Germania: Nurnberg - Wolfsburg

Telekom Sport 2

07:00 Formula 1: Ungaria
09:00 Fotbal Spania: Celta Vigo - Leganes
11:00 Fotbal Germania: Nurnberg - Wolfsburg
13:00 Rezumat Uefa Europa League
14:00 Direct Fotbal Spania: Getafe - Real Sociedad
16:00 Magazin Uefa Cheampions League
16:30 Direct Fotbal Germania: Hannover - Bayern Munchen
18:30 Top Interviuri: Gheorghe Popescu
19:30 Direct Fotbal Spania: Real Madrid - Rayo Vallecano
21:30 Direct Fotbal Italia: Torino - Juventus
23:30 Fotbal Spania: Getafe - Real Sociedad
01:30 Handbal Liga Campionilor M: Cocks - Wisla Plock
03:00 Fotbal Spania: Real Madrid - Rayo Vallecano
05:00 Fotbal Italia: Torino - Juventus

Telekom Sport 3

08:00 Teleshopping
09:00 Fotbal Spania: Athletic Club - Girona
11:00 Rezumate Uefa Champions League
11:30 Teleshopping
12:30 Handbal Liga Campionilor F: Csm Bucuresti - Kristiansand
14:00 Teleshopping
15:00 Handbal Liga Campionilor F: Ferencvaros - Csm Bucuresti
16:30 Fotbal Germania: Hoffeneheim - Gladbach
18:30 Rezumate UEFA Champions League
19:00 Fotbal Italia: Inter - Udinese
21:00 Rezumate Uefa Champions League
21:45 Fotbal Spania: Eibar - Valencia
23:45 Sport 24
00:00 Fotbal Germania: Hoffeneheim - Gladbach
02:00 Fotbal Liga 2: Farul Constanta - Uta
04:00 Fotbal Spania: Eibar - Valencia
06:00 Fotbal Liga 2: Fc Arges - Pandurii Tg Jiu

Telekom Sport 4

08:00 Top Interviuri: Gheorghe Popescu
09:00 Teleshopping
10:00 Fotbal Italia: Milan - Torino
12:00 Rezumat Uefa Champions League
12:30 Teleshopping
13:30 Fotbal Uefa Champions League: Olympiakos - Milan
15:30 Teleshopping
16:30 Rezumat Uefa Champions League
17:15 Fotbal Spania: Valladolid - Atletico
19:15 Sport 24
19:30 Fotbal Germania: Dortmund - Werder Bremen
21:30 Nba Weekly
22:00 Fotbal Uefa Europa League: Vidi - Chelsea
00:00 Fotbal Liga I: Fc Voluntari - Astra
02:00 Fotbal Spania: Valladolid - Atletico
04:00 Fotbal Germania: Dortmund - Werder Bremen

Informatii

Pentru mai multe informatii despre cum puteti vedea programele online la www.CanaleRomanesti.tv consultati pagina de AJUTOR.