Eurosport 2 Online

Acum la Eurosport 2:  Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei - Finala Programul britanic
Urmeaz─â la Eurosport 2:  Curse de turisme: Cupa Mondială , în Ungaria - Prima cursă

Pasul 1. Alege unul din serverele de mai jos.

AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

AcePlayer

Pasul 2. Apasa butonul de mai jos pentru a vedea Eurosport 2 cu AcePlayer.

Daca un server nu merge, alege altul! Instaleaza player-ul necesar.

Nu ai AcePlayer instalat ?

Programul TV la Eurosport 2 Online
08:00  Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei, în Belgia - Masculin
09:30  Tenis: Turneul de Mare Slem de la Roland Garros, la Paris, în Franţa - Feminin, simplu, sferturi de finală
10:30  Tenis: Turneul de Mare Slem de la Roland Garros, la Paris, în Franţa - Feminin, simplu, sferturi de finală
11:30  Curse de turisme: Cupa Mondială , în Slovacia - Prima cursă
12:00  Curse de turisme: Cupa Mondială , în Slovacia - Cursa a doua
12:30  Curse de turisme: Cupa Mondială , în Slovacia - Cursa a treia
13:00  Curse de turisme: Cupa Mondială , în Ungaria - Prima cursă
13:30  Curse de turisme: Cupa Mondială , în Ungaria - Cursa a doua
14:00  Curse de turisme: Cupa Mondială , în Ungaria - Cursa a treia
14:30  Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei - Semifinale Programul britanic
15:45  Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei - Semifinale Programul britanic
17:00  Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei - Finala Programul britanic
19:00  Curse de turisme: Cupa Mondială , în Ungaria - Prima cursă
19:30  Curse de turisme: Cupa Mondială , în Ungaria - Cursa a doua
20:00  Curse de turisme: Cupa Mondială , în Ungaria - Cursa a treia
20:30  Schi alpin: Cupa Mondială, la Sölden, în Austria - Slalom uriaş feminin - Manşa 1
21:15  Schi alpin: Cupa Mondială, la Sölden, în Austria - Slalom uriaş feminin – Manşa a 2-a
22:00  Schi alpin: Cupa Mondială, la Sölden, în Austria - Slalom uriaş masculin - Manşa 1
22:45  Schi alpin: Cupa Mondială, la Sölden, în Austria - Slalom uriaş masculin - Manşa a 2-a
23:30  Tenis: Turneul de Mare Slem de la Roland Garros, la Paris, în Franţa - Feminin, simplu, sferturi de finală
01:00  Tenis: Turneul de Mare Slem de la Roland Garros, la Paris, în Franţa - Feminin, simplu, sferturi de finală
02:30  Snooker: Seria Home Nations - Openul Angliei - Finala Programul britanic
04:00  Curse de turisme: Cupa Mondială , în Ungaria - Cursa a doua
04:30  Curse de turisme: Cupa Mondială , în Ungaria - Cursa a treia
05:00  Motocros: Campionatul Mondial , în Italia - Motocros GP, prima cursă
05:30  Motocros: Campionatul Mondial , în Italia - Motocros GP, cursa a doua
06:00  Snooker: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit - Finala Programul britanic

Canale TV similare cu Eurosport 2 Online